Badanie genetyczne Nifty Pro – nieinwazyjne i wiarygodne

Każda para, która spodziewa się dziecka, chciałaby uzyskać możliwie jak najwięcej informacji dotyczących rozwijającego się dziecka – jego formy i zdrowia. Podobne dane kobiety ciężarne mogą uzyskać poddając się badaniom genetycznym.

Takie badania prenatalne wskazują czy płód nie posiada jakichś genetycznych wad, a jeśli tak, to jakie. Najlepsze są pod tym względem testy Nifty Pro, które można wykonać na przykład w Krakowie i w Warszawie.

Komfortowe badanie

Badania Nifty Pro są badaniami z krwi, przy czym nie trzeba pobierać jej szczególnie dużo. Badanie pokazuje zaś bardzo wiele szczegółów, weryfikując wiele możliwych komplikacji genetycznych – dokładnie przeszło 80 rodzajów zespołów mikrodelecji i mikroduplikacji. Testy można wykonywać już od 10 tygodnia ciąży, a może się na nie zgłosić każda kobieta.

Wiarygodne badanie

Nifty Pro to jedyne tak wiarygodne, bezpieczne i dobrze sprawdzone badanie, które pozwala na uzyskanie rzetelnego wyniku. Jest nieinwazyjne, więc nie zagraża przyszłej mamie i dziecku. Jeśli ktoś chce zatem poznać wiarygodne informacje na temat zdrowia dziecka, powinien zdecydować się właśnie na Nifty Pro.

Sprawdźcie szczegóły na temat badania – testnifty.eu/test-nifty-pro-warszawa.