Brama wahadłowa to bardzo dobre rozwiązanie do firm w których jest normalne natężenie ruchu wózków widłowych. Wiele właścicieli firm wybiera je aby usprawnić ruch i nie powodować jego zatrzymania. Dlaczego bramy wahadłowe to dobry wybór dla naszej firmy?

Brama wahadłowa

Bramy wahadłowe przeznaczone są do zastosowania wewnątrz budynków, dla normalnego natężenia ruchu wózków widłowych. Przed zamówieniem bramy u producenta warto wiedzieć, że brama powinna być dwa razy szersza i 500 mm wyższa od transportowanego towaru. Skrzydła bramy wykonane są z miękkiego i przezroczystego PCV, dodatkowo montowane są w nich wzmocnienia naroży z tworzywa sztucznego które ma zabezpieczyć je przed rozerwaniem. Warto dodać, że bramy wahadłowe nadają się do zastosowania w mroźniach, ponieważ są odporne na temperatury w zakresie od -40 do 40 stopni. Jeżeli zależy nam na usprawnieniu ruchu wózków widłowych w naszej firmie, to warto zastanowić się nad zakupem bramy wahadłowej.

Jeżeli interesuje nas zakup bramy wahadłowej, to warto skorzystać z oferty firmy Bramotechnika – brama wahadłowa. Posiadają wytrzymałe i solidne bramy wahadłowe w dobrych cenach.