Jak zapewne wielu z nas wie, że organizacja konferencji, szkoleń oraz innego rodzaju eventów nie jest przedsięwzięciem, które można podejmować bezmyślnie i nierozważnie. Dlatego dobrze się przygotować i wybrać odpowiednie miejsce, które będzie spełniało szereg wymagań.

Z pewnością fundamentalną sprawą przy organizowaniu konferencji czy różnego rodzaju szkoleń jest decyzja o wynajęciu sali konferencyjnej. Nie jest to wcale taki prosty wybór. Nie tylko z uwagi na bardzo szeroką ofertę dostępną na obecnym rynku, ale również pod względem odpowiedzi na pytanie, jakie parametry należy brać pod uwagę, by uznać, że wybrana przez nas sala będzie rzeczywiście odpowiednia? Aby móc podjąć bardzo dobrą decyzję, najlepiej dobrze się zastanowić, jakie są nasze potrzeby oraz czego dokładnie oczekujemy od takiej sali konferencyjnej, którą chcemy wynająć. Bardzo ważnym zadaniem jest sprawdzenie, czy w danej sali będzie dostęp do internetu, wi-fi oraz zasięg telefoniczny. Z pewnością atutem będzie również to czy jest ona wyposażona w rzutnik, jak i projektor multimedialny. Sprawdźmy także, czy sala konferencyjna ma bardzo dobre nagłośnienie. Kolejną dodatkową zaletą, która znacząco może wpłynąć na nasz wybór będzie fakt czy sala posiada klimatyzację.

Oferta Automobilklub Polski

Automobilklub Polska oferuje wynajem sal szkoleniowych w Warszawie o powierzchni 20–250 m2, które mogą pomieścić od 10 do 200 osób. Sprawdź ofertę na www.automobilklubpolski.pl.