Aby drzwi wejściowe służyły nam przez długie lata, to warto systematycznie je czyścić i pielęgnować. Czyszczenie, pomoże zachować ich pełną funkcjonalność oraz dobry wygląd. Jak powinniśmy pielęgnować drzwi wejściowe?

Pielęgnacja

Aby prawidłowo wyczyścić drzwi wejściowe powinniśmy przede wszystkim zastosować się do zaleceń producenta. Należy również starać się używać jak najmniejszych ilości wody. Jeżeli chodzi o usuwanie zabrudzeń, to pamiętajmy aby używać delikatnych detergentów, które nie zepsują powierzchni drzwi wejściowych. Ważnym elementem pielęgnacji jest również konserwacja zawiasów. Ich smarowanie powinniśmy przeprowadzać 2 razy w roku. Najlepiej przed zimą oraz po jej zakończeniu. Pozwoli nam to na prawidłowe działanie drzwi przez cały rok. Kolejnym etapem pielęgnacyjnym jest pokrycie uszczelek specjalnym preparatem. Jego zadaniem jest chronienie uszczelek przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Jeżeli interesuje nas zakup drzwi wejściowych, to warto zapoznać się z szeroką ofertą firmy Bramotechnika. Posiadają oni wiele drzwi wejściowych w różnych kolorach oraz z różnymi parametrami.