W Warszawie nie brakuje ofert dotyczących wynajmu sal szkoleniowych. Oferują je zarówno hotele i pensjonaty, jak i centra biznesowe.

Jeśli więc chcemy zorganizować spotkanie branżowe w stolicy, znalezienie odpowiedniego miejsca nie powinno być dla nas problemem. Czy jednak oznacza to, że wszystkie sale szkoleniowe w Warszawie są jednakowo atrakcyjne?

Uważana analiza rynku pozwala na twierdzącą odpowiedź na tak postawione pytanie, choć wymaga poczynienia pewnego zastrzeżenia. Nie ma sal idealnych, przed wynajmem warto więc zastanowić się nad tym, jakie są nasze oczekiwania względem nich. Jeśli większość uczestników szkolenia to osoby spoza stolicy, najlepsza opcją będzie wynajem sal w hotelu. Zwykle można wtedy liczyć także na tańsze miejsca noclegowe. Jeśli z kolei sami mieszkamy w Warszawie, szczególnie ciekawa wydaje się propozycja przygotowana przez AutomobilKlub Polski. Poza salami można liczyć tu także na parking, za który uczestnicy spotkania nie będą musieli płacić, a także na zaplecze gastronomiczne.