Dzisiaj szukamy wielu sposobów na wykończenie swojej łazienki. Jak się okazuje, niestety nie jest to takie proste. Jak to zrobić, żeby nasza łazienka była funkcjonalna i dobrze się prezentowała przez długie lata?

Najczęściej do wykończenia podłóg i ścian w łazience, wybieramy płytki ceramiczne. Praktycznie wszystkie płytki łazienkowe nadają się na ściany. Parametry takie jak ścieralność czy antypoślizgowość – ważne na posadzce – na ścianach nie mają zastosowania. Jeżeli chcemy urządzić nowoczesną łazienkę, to dobrym wyborem będzie gres o dużych formatach. Odchodzimy już coraz bardziej od jeszcze niedawno obowiązującej zasady, że duże płytki do łazienki układamy wyłącznie na dużej przestrzeni, a małe płytki na małej. Teraz możemy dowolnie bawić się wzorami, wielkością i kolorami płytek. Najważniejsze jednak, aby pamiętać o cechach takich jak mała nasiąkliwość, ścieralność i antypoślizgowość.

Salon DessiHome posiada szeroki wybór wzorów i kolorów płytek łazienkowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie płytki posiadają także wysokie parametry techniczne.