W sprzedaży jest dzisiaj ogromny wybór płytek ceramicznych. Możemy zakupić nie tylko glazurę, ale także cieszące się ogromną popularnością płytki gresowe. Każdy rodzaj płytek ceramicznych jest łatwy do utrzymania w czystości. Nie każdy jest jednak równie trwały. Bardzo trwałe są płytki gresowe. W sklepach dostępne są między innymi płytki gresowe importowane z Hiszpanii. Wielu klientów wybiera te firmy Saloni.

Płytki gresowe Saloni dostępne są między innymi w sklepach internetowych. Do tych, którymi remontując łazienkę warto naprawdę się zainteresować należą saloni way blanco. To typowo ścienne płytki w modnym szarym kolorze. Płytki są rektyfikowane, a to oznacza, że mają wyrównane krawędzie. Matowe wykończenie powierzchni na pewno jest jednym z plusów tych płytek. Way blanco to płytki o wymiarach 30 x 90 cm.

Włoscy producenci ceramiki, a więc także firma Saloni, są świetnie zorientowani w najnowszych trendach. Stąd też ich płytki są nie tylko trwałe, ale także piękne. Tworzą łazienkę czy kuchnię w niepowtarzalnym stylu.