Gdy mówi się o modzie na płytki hiszpańskie w Polsce, często można usłyszeć, że zaczęła się ona na długo przed tym, nim hiszpańscy producenci zadomowili się w polskich sklepach. Zjawisko to może być początkowo zaskakujące, zdziwienie ustępuje jednak zrozumieniu wtedy, gdy uświadomimy sobie, jak znacząca jest pozycja ceramiki hiszpańskiej na światowym rynku. Nawet, jeśli polscy konsumenci dopiero oswajają się z nazwami firm oferujących płytki i pochodzących z Hiszpanii, w innych częściach świata nazwy te są rozpoznawalne i budzą już od dawna pozytywne skojarzenia.

Same płytki odbierane są zresztą nie tylko jako przykład wysokiej jakości ceramiki podłogowej i ściennej. Kupujący doceniają także to, że kolorystyka płytek jest oryginalna, a stonowane rozwiązania idą w parze z tymi, które są w stanie zdominować pomieszczenie. Jeśli doda się do tego walory techniczne płytek oraz to, że na wiele kolekcji składają się płytki hiszpańskie, które można umieścić także na tarasie, trudno będzie się dziwić, że płytki z Hiszpanii są tak popularne.

Jeżeli jesteś zainteresiwany, to zapoznaj się z naszą bogatą ofertą najwyższej jakości płytek ceramicznych, w ktorej znajdziesz między innymi płytki Impronta Shale Moon oraz Naxos Fresco Scaligieri. Zapraszamy!