Zdawanie egzaminu na prawo jazdy w stolicy jest owiane legendą. Niemal każdy zna przecież kogoś, komu próba ta nie udała się już co najmniej kilka razy i to nie na placu manewrowym, ale właśnie podczas jazdy przez miasto.

Czy jednak oznacza to, że prawo jazdy Warszawa nie jest dobrym pomysłem, a znacznie lepszym rozwiązaniem okazuje się zdawanie egzaminu w jednej z podwarszawskich miejscowości? Choć takie podejście ma swoich zwolenników, nie jest ich wcale tak wielu, jak mogłoby się to wydawać.

Za zdawaniem egzaminu w stolicy przemawia przede wszystkim pragmatyzm osób zapisujących się na kurs. Bez względu na to, czy od zawsze mieszkają w Warszawie, czy też trafili tu przy okazji studiów lub podczas szukania pracy, w większości przypadków są to osoby wiążące swoją przyszłość z tym miastem. Skoro zaś Warszawa ma być miejscem ich zatrudnienia, dlaczego nie opanować jazdy po jej ulicach. Wczaśniej czy później dojdzie przecież do jakiegoś rażącego błędu, dlaczego więc nie popełnić go pod czujnym okiem instruktora?

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z ofertą naszej szkoły na automobilklubpolski.pl.