Udając się do fryzjera najczęściej decydujemy się na obcinanie włosów lub zmianę ich koloru. Z tych usług korzystamy co jakiś czas, gdy nasze włosy są zbyt długie lub mają odrosty. Bardzo często korzystamy także z usług fryzjera, w przypadku gdy chcemy wykonać niecodzienne upięcie na specjalną okazję. Sprawdźmy jak przebiega taka wizyta.

Upięcie okolicznościowe

Przed rozpoczęciem upinania włosów fryzjer najpewniej je umyje i pokryje specjalną odżywką do stylizacji, ułatwiającą układanie. Następnie włosy zostaną wysuszone. Przy pomocy spinek, wsuwek, klamr oraz lakieru i żelów fryzjer wykona profesjonalne upięcie. Klientki bardzo często decydują się na koki, warkoczyki, francuzy, sploty, kłosy oraz upięcia z dodatkami i ozdobami. Wykonana fryzura zostanie spryskana lakierem, aby utrwalić jej stylizację.

Salon Black & White – zadowolenie klientów to priorytet

Szukacie profesjonalnego zakładu fryzjerskiego? Warto zapoznać się z ofertą salonu i Black & White – fryzjer damski w Bytomiu. Oferują szeroki zakres usług na najwyższym poziomie i mają bardzo duże doświadczenie. Zadowoleni klienta jest dla nich kwestią priorytetową.