Korekta warg sromowych jest jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Ma przynajmniej kilka wskazań, wśród których na pierwszy plan wysuwa się przerost warg sromowych. Kojarzy się ją z zabiegiem zwiększającym psychiczny komfort pacjentek. Warto jednak pamiętać, że wpływa również na ich codzienne funkcjonowanie. Znaczący przerost warg sromowych nie tylko utrudnia chodzenie, ale również uniemożliwia niektóre formy aktywności sportowej. Częstym problemem są otarcia i rany, te zaś zwiększają ryzyko infekcji intymnych.

Nie trzeba jednak mieć problemów w życiu codziennym, aby zdecydować się na zabieg. Przerost warg sromowych często powoduje niezadowolenie z wyglądu fizycznego, niechęć do wchodzenia w bardziej intymne relacje, a w skrajnych przypadkach także lęk przed współżyciem. Jeśli doda się do tego ból i dyskomfort w czasie jego trwania, jasnym stanie się, że problem jest poważny. Na szczęście, dziś jego rozwiązanie nie jest już tak trudne, jak miało to miejsce do tej pory.

Jeżeli jesteście zainteresowani i chcecie zapozanć się ze szczegółową ofertą naszej placówki sprawdźcie – korekta warg sromowych.