Powiększanie i modelowanie ust pozwala poprawić wygląd i zwiększyć pewność siebie. Usta są przecież jednym z tych elementów urody człowieka, na które zwracamy największą uwagę. Odpowiedni zabieg pozwala zniwelować na przykład wiotkość ust, poradzić sobie z ich zwężeniem oraz utratą blasku. Zabieg powiększania oraz modelowania ust zajmuje zaledwie kilkanaście minut, a efekty utrzymują się do roku. Warto pamiętać o tym, że możemy bezpiecznie go powtarzać, jeśli poczujemy, że usta znów tracą swoją jędrność, wystarczy umówić się na kolejną wizytę w gabinecie kosmetycznym.

Kwas hialuronowy

Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Wszechstronne zastosowanie kwasu hialuronowego wynika z jego doskonałych właściwości, ponieważ związek ten posiada umiejętności wiązania cząsteczek wody, a dodatkowo jest w pełni bezpieczny dla zdrowia.

Oferta gabinetu kosmetycznego Medilaser

Gabinet kosmetyczny Medilaser współpracuje z jednym z najlepszych lekarzy specjalizującym się w medycynie estetycznej. Medilaser we Wrocławiu to profesjonalny gabinet kosmetyczny, który ma ogromne doświadczenie i podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się ofertą na stronie medilaser.pl.