Panie większość swoich problemów z włosami mają tak naprawdę na własne życzenie. Non stop starają się modyfikować wygląd swoich włosów, koloryzują je, na przemian prostują i kręcą, układają w różne dziwne figury. Przez to włosy są słabe, łamliwe, rozdwajają się im końcówki… Panowie najczęściej cierpią z powodu kłopotów genetycznych lub po prostu szybko zaczynają siwieć. Z ich problemami na szczęście zwykle łatwiej sobie poradzić.

Co może fryzjer?

Fryzjer męski nie jest oczywiście cudotwórcą i jeśli pojawia się łysienie, tylko czasami możliwe jest jego efektywne powstrzymywanie. Zazwyczaj nie ma na to mocnych i można jedynie radzić sobie poprzez odpowiednie fryzury. Znacznie więcej fryzjer męski jest w stanie zdziałać, kiedy pojawiają się siwe włosy. A jest to problem poważny, ponieważ już w wieku trzydziestu lat panowie najczęściej posiadają siwe włosy na brodzie. Jest to dla nich normalne, ale kiedy takich włosów jest więcej, bywa to problematyczne. Istnieją specjalne sposoby całkowitego usuwania siwych włosów lub ich delikatnej koloryzacji ad hoc i są to usługi, które panowie doceniają.

Salon Fryzjerski Black & White zaprasza

Jeśli szukacie profesjonalnego zakładu fryzjerskiego to zapraszamy do naszego salonu – www.salon-bw.pl. Oferujemy szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.