Decydując się na nowy kocioł do domu, warto postawić na nowoczesność, która jest zgodna z normami europejskimi oraz z prawem o ochronie środowiska. Wybierając kotły kipi, stawiamy na opalanie pelletem, co jest jak najbardziej ekologicznym rozwiązaniem do mieszkalnictwa jednorodzinnego.

Kotły kipi są wyposażone w palnik pelletowy, poszczególne modele posiadają także odpowiedniej wielkości podajniki, dzięki którym możliwe jest nowoczesne ogrzewanie domów. Kotły kipi nie są zbyt dużych rozmiarów, dlatego w kotłowniach nie zajmują zbyt wiele miejsca. Można mieć naprawdę małą kotłownię i cieszyć się doskonałej jakości nowoczesnym ogrzewaniem na pellet. Mamy na rynku do wyboru kotły o mocy od 12 do 24 kilowatów. Przy zastosowaniu tego rodzaju pieców, możemy liczyć na komfort użytkowania, oszczędność w finansach domowych oraz oszczędność czasu. Podajnik pozwala załadować piec nawet na kilka dni, a dzięki budowie pieca, całość instalacji jest bezpieczna i komfortowa dla każdego użytkownika instalacji grzewczej.

Kotły Mocek

Poszukujecie nowoczesnych i ekologicznych kotłów 5 klasy? W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór kotłów na pellet oraz ekogroszek.  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy – kotly-mocek.pl.