Urządzanie tarasów na wzór salonów stało się wręcz obowiązkowym elementem wystroju nowoczesnego ogrodu. W najnowszych kolekcjach mebli tarasowych oraz ogrodowych znaleźć więc można wiele modeli, które wyglądem przypominają domowe zestawy wypoczynkowe.

Najlepszy materiał na meble ogrodowe oraz tarasowe z pewnością jest technorattan. Jest to syntetyczne tworzywo, które imituje wiklinę oraz rattan. Wytwarzane jest z wysokiej jakości włókien polietylenowych lub poliuretanu, które charakteryzuje wyjątkowa trwałość. Nie bez powodu często stosuje się go do produkcji mebli tarasowych. Technorattan jest też uzupełniony o różne dodatki zwiększające odporność na promieniowanie słoneczne, wilgoć oraz zmiany temperatury co sprawia, że meble, stojąc w ogrodzie nawet przez kilka lat, wciąż wyglądają jak nowe. Warto zwrócić uwagę na to, że meble ogrodowe z technorattanu projektowane są na wzór mebli wypoczynkowych z wnętrza domu. To natomiast zapewnia najwyższy komfort podczas ich użytkowania i umożliwia wygodne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Oferta Homms

Sklep Homms oferuje bogaty wybór mebli ogrodowych najwyższej jakości. Znajdziemy tam całe zestawy mebli ogrodowych, jak i poszczególne elementy, dzięki którym możemy sami skompletować swój zestaw. Jeżeli jesteś zainteresowany sprawdźcie nasze produkty – meble na taras sklep.