Zaróżowione policzki i nos dla naszych babć niegdyś były powodem do dumy, a rumieńce były traktowane jako oznaka zdrowia. Przyczyn rumieńców jest wiele i mogą to być zarówno emocje, ciepło, alkohol, niektóre leki, glutaminian monosodowy oraz okres menopauzy.
Rumienia pojawiającego się na skórze nie można bagatelizować i należy udać się z nim do lekarza w celu konsultacji i diagnostyki. Wiadome jest to, że zazwyczaj rumieńce, które nie znikają z twarzy to schorzenie nazywane rumieniem może on oznaczać, że chorujemy na trądzik różowaty. Zwłaszcza, jeśli od dawna nie jesteśmy nastolatkami i ciężko nas zawstydzić.

Jak leczyć trądzik różowaty?

Innowacyjna metoda z wykorzystaniem lasera to jeden z najskuteczniejszych sposób na usuwanie zmian, które powoduje trądzik różowaty. W wyniku podgrzania naczynek krwionośnych i hemoglobiny zawartej w krwi, dochodzi do koagulacji, a naczynka ulegają uszkodzeniu i obumarciu. Dzięki temu już po kilku zabiegach pacjent może cieszyć się gładką skórą. Metoda ta jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek oraz bezbolesna.

Oferta Gabinetu Medilaser

Medilaser to profesjonalny Gabinet specjalizujący się w zabiegach laseroterapii. Personel posiada odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zabiegów laserem oraz przykłada najwyższą wagę do samopoczucia, zdrowia oraz zadowolenia wszystkich pacjentów. Gabinet Medilaser zaprasza również na zabiegi przy użyciu lasera Ellipse, który jest bardzo skuteczny przy takich zabiegach jak leczenie trądziku. Sprawdźcie naszą ofertę-skuteczne leczenie trądziku różowatego.